Про нас
Кто ми є:
Декілька слов про нас:

Кожен з нас є чинним фахівцем у галузі бізнесу, управління проектами, графічного дизайну та ілюстрації.

Тому ми розуміємо потенціал ІТ-індустрії та прагнемо показати його дітям та підліткам. Для цього ми створили комп’ютерні курси для дітей, підлітків та дорослих.

Ми хочемо забезпечити однакові можливості навчання для всіх. Для цього ми пройшли навчання з активного соціального підприємництва в School of Mindful Entrepreneur.

І тепер ми прагнемо не лише викладати курси, а й допомагати дітям та підліткам, які опинилися в складних життєвих ситуаціях

Що ми робимо
Ми намагаємося постійно зростати та становитися краще. Наскільки нам це вдається - вирішувати вам
10 курсів
Саме стільки курсів є постійно у нашому розкладі. Ви можете обирати будь-який

150 випускників
В нас було за минулий рік на різноманітних курсах. Багато з них змогли знайти нову роботу, або нове захоплення
10%
Підлітків ми навчаємо за свій рахунок. Це підлітки з інтернатів, дитячих будинків або родин, які опинились у складних становищах, та не можуть оплатити навчання своїм дітям
Наша місія
Ми створюємо рівні можливості отримувати якісні та актуальні знання в сфері IT для професійного та особистісного зростання кожного нашого студента.
Цінності IT-Camp
  • Рівні права - рівні можливості
  • Якість навчання - важливіша за кількість виданих сертифікатів
  • Ніяких компромісів на шкоду репутації (совісті)
  • рости особистісно
  • Рости продуктом, щоб бути кращими
  • Пишаємося студентами - пишаємося собою
Соціальна складова IT-Camp

За статистикою, лише 10% випускників шкіл-інтернатів та дитячих будинків повністю соціалізовані та продовжують жити як повноправні члени суспільства. Ми хочемо змінити цю цифру. Для цього ми плануємо виховувати підлітків зі шкіл-інтернатів, дитячих будинків, неповноцінних сімей та сімей, які постраждали внаслідок конфлікту, за власний кошт, або надаючи їм стипендії.

Наша команда
Всі члени команди працюють спільно над усіма проектами. Ми зібрали дружню команду з професіоналів своєї справи
Ігор Ільвутченко
Керівник IT Camp, викладач курсів
Галина Ільвутченко
Викладачка курсів з Дизайну
Віталій Руденко
Викладач курсів з 3D-Max
Наши партнери
без яких нам не вдалося б так багато
Відгуки наших студентів
Благодаря курсу,, графический дизайн для взрослых ,, я получила знания и свершилась моя мечта😇❤️классное место, рекомендую 👍😊
Катерина Троян
Я прослушала курс "Графический дизайн для взрослых" и теперь уверенно работаю с программами Фотошоп и Иллюстратор. Огромное спасибо замечательным преподавателям, благодаря которым учеба была очень интересной, познавательной и надолго зарядила вдохновением. Содержательные лекции, интересные проекты, позитивная обстановка - можно продолжать бесконечно. Очень довольна курсом и буду всячески рекомендовать It-Camp. Вы лучшие!!!!!
Наталя Сімонова
"Постобработка" очень полезный курс. Приобрел новые знания и пререшел на новый уровень в обработке фото. Спасибо Игорь Ильвутченко.
Олександр Фагулін
Мой сын занимался на курсе "Дизайн и иллюстрация", по его словам - это были самые полезные летние каникулы! Посещал занятия с огромным интересом, выполнял домашние задания и создавал что-то свое. Проект делал не один день и не за день до сдачи проекта, что показывает высокий интерес. Да, теперь половина времени, проведенная за компьютером - это работа в иллюстраторе. Если не получается, то не бросает, а делает снова. Это очень положительная тенденция! И это заслуга чудесных преподавателей, которые умеют передать не только знания, но и любовь к своему делу. Спасибо вам огромное! Ждем следующий интересный курс для подростков! (отзыв от Ефима)
Ольга Блізнец